Słuchaj podcastu

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Search in posts
Search in pages
Filtruj według kategorii
0+
12+
15+
18+
3+
6+
9+
Podcast

#63. Robale i strupki, czyli w ciele człowieka

Co się dzieje w naszym ciele? W tym odcinku pojawią się książki, które zdradzą m.in.: jak powstaje strupek i dlaczego nie wolno go zdrapywać, kto w nas mieszka, a także uświadomią podobieństwo przeziębienia do pola bitwy.

#62. Projekt Kłobook

Gdy umawialiśmy się na wywiad, którego zaraz wysłuchacie, zastanawialiśmy się, czy nie zostaniemy zaproszeni na cmentarz.

#61. Wszystkie kolory jesieni

Za oknem piękna pogoda, słońce i wszystkie możliwe kolory jesieni. Pogoda doskonała na spacer do lasu.

#60. Wynalazki i patenty

Kto wymyślił koło? Czy nad Warszawą latały mechaniczne smoki? Kiedy powstał papier toaletowy? Jak działał koń parowy i czy na chmurach można lecieć na wycieczkę?

Mój przyjaciel Szymon – Na półeczce

Witamy ponownie Na Półeczce. W ramach wzruszenia miesiąca przedstawiamy książkę „Mój przyjaciel Szymon” Kitty Crowther, historię przyjaźni kosa Tymona i mewy Szymona.

#59. Nie tylko Kajko i Kokosz

Gdy byliśmy dziećmi, w Polsce dostępnych było zaledwie kilka komiksów. Byli Kajko i Kokosz, byli Tytus, Romek i A’Tomek, były przygody smoka Diplodoka oraz Jonka, Jonek i Kleks.

#58. Z drugim dnem

Rozmawiamy o książkach, w których nie warto sugerować się tytułem.

#56. Czy to jest jadalne?

Postanowiliśmy zrobić przegląd książek dotyczących świadomego żywienia. Sprawdzamy co z czym się je, co siedzi w naszych brzuchach, a co skrywają etykiety.

#55. Strachy na Lachy – cz. 2

Zapraszamy na drugą część strasznego odcinka. Dzisiaj prezentujemy książki dla zdecydowanie starszych dzieci i dla młodzieży.

Pin It on Pinterest

Share This