Słuchaj podcastu

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Search in posts
Search in pages
Filtruj według kategorii
0+
12+
15+
18+
3+
6+
9+
Podcast

#42. Abecadło

Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom tych, którzy jeszcze nie opanowali tej niezwykle trudnej sztuki i nauczyć Was czytać. Pierwszym etapem jest nauka literek.

#41. Dzieci nie ryby. Cz. 2

Druga część audycji o prawach dzieci. Dzisiaj mówimy tylko o dwóch książkach, ale za to tak obszernej recenzji jeszcze w naszej audycji nie było.

#40. Dzieci nie ryby. Cz. 1

Powszechnie przyjęło się, że dzieci i ryby głosu nie mają. Postanowiliśmy sprawdzić co na ten temat mówią książki dla dzieci. Przyglądamy się kilku publikacjom o prawach dziecka i prawach człowieka.

#39. Szok i niedowierzanie! Posłuchaj co oni mówią

Dzisiaj mamy dla Was odcinek prima aprilisowy. Nie mówimy o książkach, za to publikujemy fragmenty nagrań, które nigdy nie miały ujrzeć światła dziennego. Stąd też tytuł rodem z jednego z portali internetowych. Mamy nadzieję, że nam go wybaczycie 😉

#38. Pierwsze urodziny

Podcast Co się czyta? Obchodzi dziś swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić jak świętują bohaterowie książek dla dzieci.

Listy od zająca Na Półeczce

Jakiś czas temu zostaliśmy poproszeni przez Na Półeczce (napoleczce.pl) o zrecenzowanie wybranej lektury w ramach wzruszenia miesiąca.

#37. Łobuz czy mistrz – rozmowa z Jakubem Skworzem

Rozmawiamy z Jakubem Skworzem, niezwykle ciekawym i twórczym autorem, który swoimi książkami zabawia dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ale ma też ciekawe propozycje dla starszych dzieci i młodzieży.

#36. Pod psem

Psy są nie tylko najwierniejszymi przyjaciółmi ludzi, ale też jednym z popularniejszych tematów dla autorów książek

#35. Trudno jest być królem

Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się władcom. Bycie nimi, jak się okazuje, wcale nie jest takie proste.

Zostań z nami

Pin It on Pinterest

Share This