O nas

Poznaj naszą historię

Zaczęło się dość typowo. Banalnie wręcz, można by powiedzieć, ale odrobinę lawendowo.

Była sobie Joanna, bajarka z krainy baśni. Był też Krystian z krainy robotów i komputerów. Pewnej deszczowej soboty usiedli przy jednym stoliku w kawiarni Lavenda i zamówili kawę. Właściwie to dwie kawy, po jednej dla każdego.  Po tej i kolejnej porcji kawy i długiej rozmowie na milion tematów wiedzieli, że stworzą coś, czego jeszcze nikt do tej pory nie stworzył.

Tak oto powstał jedyny w swoim rodzaju podcast, który mamy zaszczyt Ci zaprezentować. Mamy nadzieję, że podczas słuchania da Ci tyle radości, ile nam dał podczas jego tworzenia.

Joanna i Krystian

Co się czyta? to podcast o książkach i opowieściach. Opowiadamy o książkach zarówno dla tych całkiem dużych, jak i zupełnie malutkich czytelników. Rozmawiamy z naszymi słuchaczami, autorami i osobami, dla których książka to coś więcej, niż tylko kawałek papieru na półce. Podpowiadamy co czytać dzieciom do snu i jaką książkę warto wziąć w długą podróż tramwajem do pracy.

Joanna Furdal

Uwielbiam bawić się słowami. Szukam w codzienności elementów bajkowych oraz abstrakcyjnych znaczeń, pozwalających przekraczać wyuczone schematy myślenia.

Krystian Zych

Podcaster z zamiłowania, trener podcastingu z zawodu. Miłośnik książek. Z połączenia nie mogło wyjść nic innego, jak tylko podcast o książkach.

Pin It on Pinterest

Share This