Gdzie znajdziesz podcast

Jest wiele sposobów na słuchanie podcastów. Postaraliśmy się maksymalnie ułatwić Wam dostęp do naszych audycji na wszystkich możliwych platformach i urządzeniach. Mamy nadzieję, że nawet osobom zupełnie nietechnicznym, odnalezienie Co się czyta? nie sprawi żadnego problemu. Poniżej publikujemy listę katalogów i aplikacji, za pomocą których możecie słuchać naszego podcastu. Oczywiście nie jest to pełna lista, a jedynie najważniejsze punkty.

Jak program do podcastów jest najlepszy?

Dużo zależy od indywidualnych preferencji. Użytkownikom Androida możemy jednak polecić Podcast Republic, program o bardzo dużych możliwościach, a równocześnie bardzo prosty w obsłudze. Wpisując w wyszukiwarce programu Co się czyta? na pewno znajdziecie naszą audycję. Możecie także skopiować poniższy link RSS i wkleić go w programie.

RSS

Nasz główny kanał RSS. Z tego linku korzystają katalogi podcastów i programy do ich odtwarzania. Skopiuj link i wklej go w swoim ulubionym programie do słuchania podcastów.

Spreaker

Serwis, który odpowiada za dostarczanie Wam na bieżąco najnowszych odcinków. Tam również można słuchać naszych nagrań. Spreaker zapewnia też ten ładny odtwarzacz, który widzicie na naszych stronach WWW.

iTunes

Największy katalog podcastów i miejsce, z którego korzystają użytkownicy urządzeń Apple. Jeżeli masz iPhone’a, tutaj znajdziesz naszą audycję.

Player.FM

Jeden z popularniejszych bezpłatnych programów do odtwarzania podcastów, który dodatkowo posiada swój własny katalog audycji. Oczywiście my też tam jesteśmy.

Stitcher

Kolejny program do odtwarzania podcastów wraz z własnym katalogiem. Mimo, że program nie należy do najpopularniejszych w Polsce, nie mogło nas tam zabraknąć.

PocketCast

Kolejna aplikacja z własnym katalogiem. Tym razem niestety płatna, ale jej użytkownicy bardzo ją sobie chwalą. Jak na porządny podcast przystało, jesteśmy także i w tym katalogu.

TuneIn

Aplikacja do słuchania radia i podcastów. Posiada bogaty wybór stacji radiowych, ale znalazło się też miejsce dla wielu świetnych podcastów, w tym także i naszego.

YouTube

Wprawdzie nie jest to miejsce typowe dla podcastów, jednak słyszeliśmy, że niektóre osoby słuchają na YouTube także audycji audio. W takiej sytuacji nie mogło nas tam zabraknąć.

Możesz także subskrybować nasz podcast przez e-mail (serwis obsługujący subskrypcję działa w języku angielskim). Otrzymasz e-mail za każdym razem, gdy zostanie opublikowany nowy odcinek.

Jeżeli nadal masz problemy ze słuchaniem naszego podcastu, napisz do nas, pomożemy 🙂

Pin It on Pinterest

Share This