Jak słuchać podcastu

Jest wiele sposobów na słuchanie podcastów. Postaraliśmy się maksymalnie ułatwić Wam dostęp do naszych audycji na wszystkich możliwych platformach i urządzeniach. Mamy nadzieję, że nawet osobom zupełnie nietechnicznym, odnalezienie Co się czyta? nie sprawi żadnego problemu. Poniżej publikujemy listę katalogów i aplikacji, za pomocą których możecie słuchać naszego podcastu. Oczywiście nie jest to pełna lista, a jedynie najważniejsze punkty.

 

Jaki program do podcastów jest najlepszy?

Dużo zależy od indywidualnych preferencji. Użytkownikom Androida możemy jednak polecić Podcast Republic i Podcast Addict, programy o bardzo dużych możliwościach, a równocześnie bardzo proste w obsłudze. Albo najprostszy, praktycznie bezobsługowy Google Podcasts, najłatwiejszy w obsłudze program do słuchania podcastów na rynku. Wpisując w wyszukiwarce programu Co się czyta? na pewno znajdziecie naszą audycję. Możecie także skopiować poniższy link RSS i wkleić go w programie.

RSS

Nasz główny kanał RSS. Z tego linku korzystają katalogi podcastów i programy do ich odtwarzania. Skopiuj link i wklej go w swoim ulubionym programie do słuchania podcastów.

Spreaker

Serwis, który odpowiada za dostarczanie Wam na bieżąco najnowszych odcinków. Tam również można słuchać naszych nagrań. Spreaker zapewnia też ten ładny odtwarzacz, który widzicie na naszych stronach WWW.

Google Podcasts

Naszej dominacji nad światem nie ma końca. Google udostępniło własną aplikację do słuchania podcastów i oczywiście my też tam jesteśmy. Od pierwszego dnia. Wystarczy kliknąć na telefonie powyższy link by cieszyć się naszymi miłymi głosami.

iTunes

Największy katalog podcastów i miejsce, z którego korzystają użytkownicy urządzeń Apple. Jeżeli masz iPhone’a, tutaj znajdziesz naszą audycję.

Audioteka / Lecton

Największy serwis z audiobookami powoli zaczyna dodawać do swojego katalogu podcasty. Mamy zaszczyt być wśród pierwszych, zaledwie kilku audycji. Audioteka przygotowała specjalną aplikację do słuchania podcastów – Lecton.

Player.FM

Jeden z popularniejszych bezpłatnych programów do odtwarzania podcastów, który dodatkowo posiada swój własny katalog audycji. Oczywiście my też tam jesteśmy.

Stitcher

Kolejny program do odtwarzania podcastów wraz z własnym katalogiem. Mimo, że program nie należy do najpopularniejszych w Polsce, nie mogło nas tam zabraknąć.

PocketCast

Kolejna aplikacja z własnym katalogiem. Tym razem niestety płatna, ale jej użytkownicy bardzo ją sobie chwalą. Jak na porządny podcast przystało, jesteśmy także i w tym katalogu.

TuneIn

Aplikacja do słuchania radia i podcastów. Posiada bogaty wybór stacji radiowych, ale znalazło się też miejsce dla wielu świetnych podcastów, w tym także i naszego.

iHeart Radio

Aplikacja do słuchania radia i podcastów serwująca wyłącznie audycje wysokiej jakości. Posiada bogaty wybór stacji radiowych, ale znalazło się też miejsce dla wielu świetnych podcastów. Mamy zaszczyt być wśród nich.

Spotify

Spotify znane jest głównie jako serwis muzyczny i pewnie wiele osób nawet nie wie, że oferuje również podcasty. Naszej audycji możesz słuchać klikając powyższy link.

Możesz także subskrybować nasz podcast przez e-mail (serwis obsługujący subskrypcję działa w języku angielskim). Otrzymasz e-mail za każdym razem, gdy zostanie opublikowany nowy odcinek.

Jeżeli nadal masz problemy ze słuchaniem naszego podcastu, napisz do nas, pomożemy 🙂

Pin It on Pinterest

Share This