Nagrywaj z nami

Weź udział w nagraniu podcastu

Opowiedz nam o książce, która Ci się spodobała. Nagraj recenzję swojej ulubionej historii i wyślij ją do nas. Najciekawsze recenzje trafią do jednego z odcinków naszego podcastu Co się czyta?

Jak wziąć udział

I Wybierz książkę

Wybierz książkę, którą chcesz się podzielić z naszymi słuchaczami. To może być ostatnio czytana książka, Twoja ulubiona lub taka, która po prostu w jakiś sposób Cię zaciekawiła i chcesz podzielić się z nami wrażeniami na jej temat.

II Nagraj recenzję

Nagraj recenzję książki. Opowiedz o czym ona jest i dlaczego akurat ta książka jest dla Ciebie ważna. Recenzję można nagrać na komputer lub telefon komórkowy (np. za pomocą aplikacji do notatek głosowych lub dyktafonu). Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, poproś rodziców o pomoc.

III Wyślij nagranie

Być może Twoja historia trafi do jednego z odcinków podcastu Co się czyta? Prosimy o wysyłanie recenzji książek w wiadomości mailowej jako załącznik. Wiadomość powinna być wysłana na adres [email protected]. Jeżeli nie wiesz jak wysłać do nas wiadomość z Twoim nagraniem, poproś rodziców o pomoc. Do wiadomości może być również dołączone zdjęcie przedstawiające Ciebie z książką, o której opowiadasz. Umieścimy zdjęcie na stronie internetowej odcinka, w którym znajdzie się Twoja recenzja.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży, recenzja powinna więc być nagrana przez osobę nieletnią.

Nie zapomnijcie o podaniu swojego imienia, pełnego tytułu książki i jej autora.

Wysłanie nagrania i zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na publiczne odtwarzanie nagrania (w podcaście Co się czyta? lub materiałach promocyjnych podcastu) oraz publikację zdjęcia w serwisie cosieczyta.pl oraz na naszych stronach w portalach społecznościowych.

Pin It on Pinterest

Share This